Про щастя. Ми не народжуємося з почуттям задоволення, цьому потрібно навчатися. Навчатися бути щасливим тут і тепер, незалежно від свого соціального статусу. Не потрібно дивувати сусідів і створювати борги, купуючи машини преміум класу чи будуючи елітний будинок. Не потрібно марнотно споживати все, що пропонується. Щасливими нас робить не те, що ми купуємо або чим володіємо, а те, що ми відчуваємо! Справжня радість – це не емоція, а наш з вами вибір та відношення серця!

 

щастя

 

Ніхто не зможе примусити нас відчувати себе щасливими, якщо ми цього не відчуваємо… Більшість людей занадто пізно розуміють, що за гроші неможливо купити щастя. Я якось чув фразу, що бідним краще, ніж багатим, тому що поки бідні думають, що щастя можна купити за гроші, багаті вже знають, що це не так… І коли ми прагнемо знайти щастя в матеріальних речах – то це як пити солону воду: чим більше ми її п’ємо, тим більше хочеться. Спрага не втамовується!..

 

За гроші можна купити будинок, але не затишок, освіту, але не мудрість, тимчасове задоволення, та не справжню любов, ліжко, але не сон, їжу, та не апетит… Тому не старайтеся ціллю та призначенням вашого життя зробити непотрібне накопичення грошей, вчіться вже тепер жити та вміти насолоджуватися тим, що у вас уже є. Багатий не той, хто багато має, а той, кому небагато потрібно. Це важливі слова. Подумайте про це…

 

Василь Дідичин.

Поширити:
Facebook
Twitter
Google+
http://finklub.com.ua/shastya-kupyty-nemozhlyvo/
Pinterest
Не робити соціального стрибка.