Глядачі, які люблять дивитися американські бойовики, звичайно, не раз бачили, як герой фільму недбало кидає «дипломат», в якому лежать кілька мільйонів доларів. Подібний жест, безумовно, вражає, але давайте подумаємо: а як взагалі виглядає цей мільйон доларів?

 

Те, що американські банкноти, незалежно від номіналу, мають вагу, приблизно, 1 грам — факт досить відомий. Тому, неважко вирахувати: скільки буде важити мільйон доларів в різних купюрах?

 

Купюр номіналом в 1 долар в мільйон буде рівно стільки ж, а значить, вага становитиме близько 1 тонни. У банкноти номіналом 2 долари — мільйон важить вдвічі менше, але теж чимало — 500 кг. Чим більше номінал купюр, тим менше буде вага заповітного мільйона, але вся справа в тому, що у вільному обігу банкноти крупніше 100 доларів заборонені. Відповідно, в мільйон доларів буде 10 000 купюр по 100 доларів, а загальна вага цієї привабливої ​​суми складе 10 кг.

 

Супергерої американського кінематографа, безумовно, хлопці не слабкі, але навіть для них готівку в 5-6 мільйонів «зелених» буде важкувата. Мільйонерам минулого було, правда, куди простіше, до 1969 року в Штатах вільно ходили купюри в 500, 1000, 5000 і 10 000 доларів. Але з появою електронних платежів необхідність в подібних банкнотах відпала.

 

До речі, в США друкуються і «папірці» в 100 000 доларів, але вони ніколи не були в обігу і застосовуються тільки для розрахунків всередині Федеральної резервної системи. А шкода: в таких купюрах мільйон важив би всього лише мізерні 10 грамів. Але ще більше проблем виникне у того, хто зуміє накопичити мільйон доларів монетами в 1 цент. Вага такої монетки всього лише 2 з половиною грами, ось тільки монет потрібно набрати 100 000 000 штук. Такий вантаж не тільки неможливо забрати в руках, але навіть перевезти буде проблематично.

 

Видно, для того і придумали електронні платежі, щоб позбавити олігархів від проблем з транспортуванням своїх коштів )).

 

доллары

Поширити:
Facebook
Twitter
Google+
http://finklub.com.ua/skilky-vazhyt-milyon-dolariv/
Pinterest
Скільки важить мільйон доларів?
Метки: