Ділові ігри

  • denezhnyy_potok

Ми пропонуємо наступні ділові ігри:
– “CashFlow”
– “Крысиные бега”
“Життєвий капітал”

Що це таке? Суть ігор полягає в тому, щоб показати, як можна раціонально й навпаки – нерозумно розпоряджатися власними коштами. Максимально наближено до реального життя учасники зможуть отримати можливість подивитися, наскільки кожна нераціонально використана «копійка» формує, чи навпаки, псує успіх їхнього майбутнього. Цей фінансовий тренажер розроблений з урахуванням нашої життєвої дійсності, де враховуються реальні фінансові механізми й інструменти. У результаті змодельованих життєвих ситуацій здобувається безцінний досвід на власних помилках, який потім, у справжньому житті, допомагає робити вірні рішення.

Який хід гри? На початку всі учасники будуть в приблизно однакових умовах: зі стабільною заробітною платою та звичайними життєвими витратами. Кожен гравець отримує змодельовану ситуацію, легенду гравця. Протягом гри ситуація буде змінюватись: хтось потраплятиме в боргову яму, а хтось поступово будуватиме бізнес, щоб досягти своєї заповітної мрії.

Чому потрібно зіграти в ділову гру? Гра розвиває фінансову грамотність. Середньостатистична людина веде з фінансової точки зору “божевільний” спосіб життя: живе від зарплати до зарплати, або ще гірше — в кредит!
І залежить такий спосіб життя не від суми доходів, а від способу мислення. Стати фінансово незалежною може кожна людина, чим би вона не займалася.
Насправді це не розважальна гра, хоча веселощів вистачатиме. Гра, як одна з форм навчання як для дітей та дорослих, виникла така форма навчання як альтернатива класичному навчанні – лекція. Тут кожен буде задіяний та матиме можливість продемонструвати свої здібності. За 4 години гри гравець проживає 40 років власного фінансового життя.

У вартість включене харчування та кава-брейки.