Інтерактивний тренінг по управлінню персональними фінансами «Прості фінанси»

 

Ви начебто почали більше заробляти, але всеодно не розумієте куди втікає більша частина доходів? Або ж ви доволі розумно витрачаєте кошти, але хотіли би краще розуміти який у вас стан справ і бачити деталізований розріз щомісячних витрат й доходів та в той самий момент вміло аналізувати все це? Чи можливо в час, коли гривня знецінюється і будь-які вільні кошти – це хороший бонус, ви хочете більше заощаджувати або раціональніше витрачати?

Ми пропонуємо пройти вам інтерактивний тренінг по управлінню персональними фінансами, де йтиметься на «доступній мові» про буденне управління фінансами та принципи прийняття фінансових рішень.

Зміст тем інтерактивного тренінгу:
+ філософія грошей у добу фінансової цивілізації;
+ гроші, здоров’я та час;
+ ведення та аналіз персональної бухгалтерії;
+ «Фінансова подушка безпеки»;
+ стратегічне планування витрат та інвестицій;
+ банківська система: довіряти чи використовувати?
+ життя за рахунок раніше зроблених заощаджень;
+ маніпуляції та захист від маніпуляцій у фінансовій сфері.

Структура інтерактивного тренінгу:
+ інтерактивні заняття;
+ розбір практичних кейсів;
+ рольові ігри;
+ ділова гра.

Дана структура дозволяє 70% часу від загальної кількості годин присвятити передачі теорії в інтерактивній формі, де вам доведеться ділитись своєю думкою, вирішувати практичні кейси, працювати в міні-групах. Решту, 30% часу, ми приділимо для участі в діловій грі, де вам доведеться приймати певні фінансові рішення – це дозволить ефективно закріпити програму тренінгу.

Тренер – Василь Дідичин – успішний підприємець, керівник проекту Провулок «Гірчичне зерно», м.Ужгород, випускник Української юридичної Академії та Онлайн-школи Володимира Тарасова.

Ціна та реєстрація? Телефонуйте за номером 066 544 27 89, наш менеджер повідомить вам актуальну на даний момент вартість курсу, а також про можливість отримання знижок.
У вартість входить навчання, харчування, кава-брейки, навчальні матеріали.