ПРО КЛУБ

Клуб фінансової грамотності – це платформа неформальної освіти, яка дозволяє її учасникам розвивати навички управління фінансами та підвищувати свої компетенції.

Клуб започаткований в 2017 році місцевим успішним підприємцем Василем Дідичиним, для того щоб долати фінансову необізнаність пересічних громадян.

Місія: подолання фінансової безграмотності людей.
Ціль: через діяльність Клубу, покращити існуючі навички всіх бажаючих для ефективного управління власними коштами.
Принципи діяльності:
1. ПРАВО ВИБОРУ.
Кожна людина вільна у своєму виборі, тому в рамках діяльності Клубу не можуть бути нав`язані жодні інвестиційні проекти, страхові поліси чи інше, як зі сторони Клубу так і з сторони запрошених вчителів, лекторів чи тренерів.
2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
Кожна людина відповідальна за своє життя, свій фінансовий стан. Клуб не ставить перед собою завдання збагатити його учасників, а лише запропонувати та навчити методології управління власними коштами. Таким чином наші учасники зможуть контролювати свої фінанси.
3. ВІДКРИТІСТЬ.
Клуб є відкритим до пропозицій та зауважень, а також не має жодних прихованих мотивів. Адміністрація Клубу та тренери завжди відкриті до бесіди, до діалогу та готові надати всю інформацію, яка стосується професійної діяльності учасника Клубу.
4. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ.
Водночас ми дотримуємося принципу конфіденційності, тому вся особиста інформація учасника Клубу не виходить за рамки Клубу.